FUTSAL:
Fogo Futsal Ekstraklasa: Eurobus Przemyśl - Malepszy Leszno (s.18)
KOSZYKÓWKA
Orlen Basket Liga: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Trefl Sopot (s. 15.30)
PIŁKA NOŻNA
PKO Ekstraklasa: PGE Stal Mielec – Lech Poznań (pn. 15).
Fortuna 1 liga: Resovia – Górnik Łęczna (s. 12.40, na stadionie miejskim), Wisła Płock - Stal Rzeszów (wt. 18)
2 liga: Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz rozegrano w czwartek.
3 liga:
KSZO Ostrowiec Św. - Sokół Sieniawa (pt. 15.30)
Karpaty Krosno - Star Starachowice (s. 12)
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg (s. 13)
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica (s. 13)
KS Wiązownica - Wieczysta Kraków (s. 13:30)
4 liga:
Głogovia Głogów Małopolski - Igloopol Dębica (s. 11)
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce (s. 11)
Ekoball Sanok - Stal II Rzeszów (s. 11)
JKS Jarosław - Cosmos Nowotaniec (s. 11)
Korona Rzeszów - Resovia II (s. 12)
SPEC Stal Łańcut - Legion Pilzno (s. 13)
Pogoń-Sokół Lubaczów - Sokół Kamień (s. 14:30)
Sokół Kolbuszowa Dolna - Polonia Przemyśl (s. 14:30)
Lechia Sędziszów Małopolski - Izolator Boguchwała (s. 15)
Centralna Liga Juniorów:
U-17: Wisła Kraków – Stal Rzeszów (pt. 12); Motor Lublin – Igloopol Dębica rozegrano w środę (2:2).
U-15: Stal Rzeszów – Górnik Łęczna (pt. 13:30).
KLASY O:
DĘBICA:
Stal II Mielec - Sokół II Kolbuszowa Dolna (s. 11), Chemik Pustków - Piast Wolica Piaskowa (s. 13), Radomyślanka Radomyśl Wielki - Czarnovia Czarna (s. 14), LKS Pustków - Kolbuszowianka Kolbuszowa (s. 14), Dromader Chrząstów - LKS Żyraków (s. 14), Smoczanka Mielec - Kamieniarz Golemki (s. 15), Czarni Trześń - Kaskada Kamionka (s. 15), Victoria Czermin - LKS Głowaczowa (s. 13:30).
JAROSŁAW:
Wólczanka Wólka Pełkińska - Czuwaj Przemyśl (s. 10), San Gorzyce - Wisełka Siennów (s. 10), Promyk Urzejowice - Płomień Morawsko (s. 12), Gorliczanka Gorliczyna - Dąb Dobkowice (s. 12), Santos Piwoda - Orkan Zapałów (s. 12), Start Pruchnik - Start Lisie Jamy (s. 12), LKS Skołoszów - Piast Tuczempy (s. 12), Biało-Czerwoni Kaszyce - Orzeł Przeworsk rozegrano w środę
KROSNO:
Ostoja Kołaczyce - Tempo Nienaszów (s. 12), Partyzant Targowiska - LKS Skołyszyn (s. 12), Górnik Grabownica Starzeńska - Zamczysko Mrukowa (s. 12), Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Czeluśnica (s. 12), Nafta Jedlicze - Zamczysko Odrzykoń (s. 13), Przełom Besko - Przełęcz Dukla (s. 13), Wiki Sanok - Czarni Jasło rozegrano w środę. Pauza: Start Rymanów.
RZESZÓW:
Błękit Żołynia - KS Zaczernie (s. 11), Iskra Zgłobień - Leśna Wólka Podleśna (s. 11), Włókniarz Rakszawa - KS Dąbrówki (s. 11), Sokół Sokołów Małopolski - KS Przybyszówka (s. 12), Strumyk Malawa - Strug Tyczyn (s. 13), LKS Trzebownisko - Błażowianka Błażowa (s. 13), LKS Jasionka - Jedność Niechobrz (s. 14), Sawa Sonina - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (s. 15).
STALOWA WOLA:
Siarka II Tarnobrzeg - ŁKS Łowisko (s. 11), Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba (s. 11), Stal II Stalowa Wola - Azalia Wola Zarczycka (s. 12), Sparta Jeżowe - Transdźwig Stale (s. 13), KS Jarocin - LZS Ździary (s. 14), San Kłyżów - Stal Gorzyce (s. 14), Jeziorak Chwałowice - Sokół Nisko (s. 15). Pauza: Wólka Tanewska.
KLASY A:
DĘBICA:
Legion II Pilzno - LKS Nagoszyn (s. 11), Brzostowianka Brzostek - KS Bystrzyca (s. 11), Borowiec Straszęcin - Dąbrówka Stara Jastrząbka (s. 11), Progres Kawęczyn - Team Przecław (s. 13), LKS Łopuchowa - LKS Łęki Górne (s. 13), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - LKS Stasiówka (s. 13), Igloopol II Dębica - Sokół Krzywa (s. 15). Pauza: Wiewiórka.
JAROSŁAW:
LKS Manasterz - Delin Munina (s. 11), KS Węgierka - Wiraż Chłopice (s. 12), Dąb Cetula - Czarni Pawłosiów (s. 12), KS Szówsko - Łęk Ostrów (s. 12), MKS Radymno - Tęcza Jankowice (s. 12), Szkło Młyny - Wietlin (s. 12), Hetman Laszki - Sanoczanka Święte (s. 12), Fredro Surochów - Iskra Zabłotce (s. 13:30)
LUBACZÓW:
Gwiazda Wielkie Oczy - Zdrój Horyniec (s. 12), Zryw Młodów - LKS Miękisz Nowy (s. 12), Rolnik Wólka Krowicka - Unia Łukawiec (s. 12), Graniczni Krowica - Czarni Oleszyce (s. 12), Juwenia Cieszanów - Pogoń-Sokół II Lubaczów (s. 12), Zalew Stary Lubliniec - Huragan Basznia Dolna (s. 12), Roztocze Narol - Czerwoni Cewków (s. 13). Pauza: Błękitni Futory.
PRZEMYŚL:
Żurawianka Żurawica - Gwiazda Maćkowice (s. 12), Polonia II Przemyśl - Tęcza Kosienice (s. 12), Korona Trójczyce - Korona Olszany (s. 12), Pogórze Dubiecko - Unia Fredropol (s. 12), LKS Nakło - Fenix Leszno (s. 12), Cresovia Kalników - LKS Batycze (s. 12), San Hurko/Hureczko - Granica Stubno (s. 12), GKS Orły - Orzeł Torki (s. 12).
RZESZÓW 1:
Grunwald Połomia - Albatros Szufnarowa (s. 11), Plantator Nienadówka - Heiro Rzeszów (s. 11), Junak Słocina - TS Głogów Małopolski (s. 11), Zimowit Rzeszów - Trzcianka Trzciana rozegrano w środę, Wisłok Strzyżów - Piast Nowa Wieś (s. 14), Novi Nosówka - Sokół Grodzisko (s. 14), GKS Niebylec - Bratek Bratkowice (s. 14).
RZESZÓW 2:
Markovia Markowa - KS Stobierna (s. 11), Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów (s. 11), Zorza Trzeboś - Wola Dalsza (s. 13), Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Crasnovia Krasne (s. 15), Rzemieślnik Strażów - Herkules Trzebuska (s. 15), Szarotka Rogóżno - HALO Hyżne 0:3 wo. , Unia Korniaktów - Iskra Jawornik Polski 0:3 wo.
RZESZÓW 3:
KS Dzikowiec - Korona Majdan Królewski (s. 11), Start Wola Mielecka - Sokół III Kolbuszowa Dolna (s. 12), Sokół Pień - Ostrovia Ostrowy Baranowskie (s. 14), Pitmark Jaślany - Błękitni Siedlanka (s. 14), Tempo Cmolas - Jamnica Dulcza Wielka (s. 14), Raniżovia Raniżów - Zacisze Trześń (s. 15), Atut Podborze - Sokis Chorzelów (s. 15).
A1 STALOWA WOLA:
Czarni Lipa - Olimpia Pysznica (s. 12:30), Unia Skowierzyn - Sokół Sokolniki (s. 14), Bukowa Jastkowice - Wisan Skopanie (s. 14), LZS Żabno - LZS Jadachy (s. 14), LZS Rzeczyca Długa - LZS Wola Rzeczycka (s. 14), Słowianin Grębów - Junior Zakrzów(s. 14), Kolejarz Knapy - San Wrzawy (s. 14)
A2 STALOWA WOLA:
KS Sarzyna - Łęg Stany (s. 12), Ceramika Harasiuki - LKS Brzyska Wola (s. 14), Staromieszczanka Stare Miasto - Retman Ulanów (s. 14), LZS Podwolina - PUKS Francesco Jelna (s. 14), Sokół Hucisko - Unia Nowa Sarzyna (s. 14), Podlesianka Kamień - Advit Łętownia (s. 14), San Wierzawice - Górnovia Górno (s. 14).
KLASY B:
LUBACZÓW: Roztocze Ruda Różaniecka - Leśnik Płazów (s. 12)
RZESZÓW 5:
Strażak Grochowe - Grom Krzemienica (s. 12), Grunwald Padew Narodowa - Jutrzenka Ławnica (s. 13), Błysk Górki - Florian Ostrowy Tuszowskie (s. 14), LKS Dębiaki - Rzędzian Rzędzianowice (s. 14), LKS Babicha - Wiśnia Trzciana (s. 14), Złotniczanka Złotniki - Wisła Gliny Małe (s. 15), Sokół Malinie - Kolorado Wola Chorzelowska (n. 14).
B1 STALOWA WOLA:
Strzelec Dąbrowica - OKS Wielowieś(s. 14), KS Wydrza - LZS Krzątka (s. 11), Łęg Kopcie - LZS Tarnowska Wola (s. 14), KS Cygany - Koniczynka Ocice(s. 13), Iskra Sobów- Płomień Trześń (s. 11), KS Żupawa - KS Wola Baranowska (s. 11), Pauza: Serbinów.
B2 STALOWA WOLA:
Herosi Krzaki-Słomiana - LZS Przędzel (s. 11), Orzeł Rudnik nad Sanem - WKS Kurzyna (s. 14), KP Zarzecze - LZS Turbia (s. 11), Orzeł Glinianka - LZS Kotowa Wola (s. 11), Jutrzenka Kopki - Czarni Sójkowa (s. 14), Milenium Bieliny - Sanna Zaklików (s. 15). Pauza: Zdziechowice.
B3 STALOWA WOLA:
Wólczanka Wólka Grodziska - Victoria Giedlarowa (s. 11), Jodła Przychojec - GKS Groble (s. 11), Kłyż Tarnogóra - Azalia II Wola Zarczycka (s. 11), KS Łukowa - Jutrzenka Dębno (s. 11), Rotunda Krzeszów - Grabniak Hucisko (s. 11), Orzeł Biedaczów - Złotsan Kuryłówka (s. 14), Azalia Brzóza Królewska - Atlantic Chałupki Dębniańskie przeł. na 1 maja (g. 16).
PIŁKA RĘCZNA
Liga Centralna męska: Anilana Łódź - Handball Stal Mielec (pt.18)
SIATKÓWKA
Tauron Liga (półfinał): BKS Bielsko-Biała - PGE Rysice Rzeszów (wt. 18.20 lub 19).
Plus Liga: Asseco Resovia – Cuprum Lubin rozegrano w czwartek (3:0).
ŻUŻEL:
Sparing: Cellfast Wilki Krosno – PSŻ Poznań (pn. 15).
"Szpila" i "Tiger" znowu spełniają marzenia
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Cichopek i Kurzajewski nie odpuszczą Smaszcz! Wiemy, czego domagają się w sądzie!
- Uniatowski kompletnie odmieniony. Pokazał się z ogoloną głową i kolczykami [ZDJĘCIA]
- Kraśko stąpa po cienkim lodzie! Zabrał żonę na obiad obok butiku Rozenek... [ZDJĘCIA]
- Ksiądz masakruje występ Bambie Thug na Eurowizji: "To patologia". Dalej jest ostrzej