Terminarz – Klasa A Jarosław, gr. przemyska (pilka nożna). Runda wiosenna 2019
Kolejka 16 - 16-17 marca
GKS Orły | - | Wiar Huwniki | 17 marca, 15:00 |
Pogórze Dubiecko | - | Korona Trójczyce | 17 marca, 15:00 |
Artmax Pikulice | - | Tęcza Kosienice | 17 marca, 13:00 |
Orzeł Torki | - | Wiar Krówniki | 17 marca, 15:00 |
Korona Olszany | - | Fort Jaksmanice | 16 marca, 15:00 |
Bizon Medyka | - | Żurawianka Żurawica | 16 marca, 15:00 |
Fenix Leszno | - | Gwiazda Maćkowice | 16 marca, 15:00 |
LKS Nakło | - | LKS Batycze | |
Kolejka 17 - 23-24 marca
LKS Nakło | - | GKS Orły | 24 marca, 15:00 |
LKS Batycze | - | Fenix Leszno | 24 marca, 15:00 |
Gwiazda Maćkowice | - | Bizon Medyka | 24 marca, 15:00 |
Żurawianka Żurawica | - | Korona Olszany | 24 marca, 15:00 |
Fort Jaksmanice | - | Orzeł Torki | 24 marca, 15:00 |
Wiar Krówniki | - | Artmax Pikulice | 24 marca, 15:00 |
Tęcza Kosienice | - | Pogórze Dubiecko | 23 marca, 15:00 |
Korona Trójczyce | - | Wiar Huwniki | 24 marca, 15:00 |
Kolejka 18 – 30-31 marca
GKS Orły | - | Korona Trójczyce | 31 marca, 15:00 |
Wiar Huwniki | - | Tęcza Kosienice | 31 marca, 15:00 |
Pogórze Dubiecko | - | Wiar Krówniki | 31 marca, 15:00 |
Artmax Pikulice | - | Fort Jaksmanice | 31 marca, 15:00 |
Orzeł Torki | - | Żurawianka Żurawica | 31 marca, 15:00 |
Korona Olszany | - | Gwiazda Maćkowice | 31 marca, 15:00 |
Bizon Medyka | - | LKS Batycze | 30 marca, 15:00 |
Fenix Leszno | - | LKS Nakło | 30 marca, 14:00 |
Kolejka 19 – 6-7 kwietnia
Pogórze Dubiecko | - | Fort Jaksmanice | 7 kwietnia, 16:00 |
Fenix Leszno | - | GKS Orły | 6 kwietnia, 14:00 |
LKS Nakło | - | Bizon Medyka | 7 kwietnia, 16:00 |
LKS Batycze | - | Korona Olszany | 7 kwietnia, 16:00 |
Gwiazda Maćkowice | - | Orzeł Torki | 7 kwietnia, 16:00 |
Żurawianka Żurawica | - | Artmax Pikulice | 7 kwietnia, 16:00 |
Wiar Krówniki | - | Wiar Huwniki | 7 kwietnia, 16:00 |
Tęcza Kosienice | - | Korona Trójczyce | 7 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 20 – 13-14 kwietnia
Fort Jaksmanice | - | Wiar Huwniki | 14 kwietnia, 16:00 |
GKS Orły | - | Tęcza Kosienice | 14 kwietnia, 16:00 |
Korona Trójczyce | - | Wiar Krówniki | 14 kwietnia, 16:00 |
Pogórze Dubiecko | - | Żurawianka Żurawica | 14 kwietnia, 16:00 |
Artmax Pikulice | - | Gwiazda Maćkowice | 14 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Torki | - | LKS Batycze | 14 kwietnia, 16:00 |
Korona Olszany | - | LKS Nakło | 14 kwietnia, 16:00 |
Bizon Medyka | - | Fenix Leszno | 13 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 21 – 20-21 kwietnia
Bizon Medyka | - | GKS Orły | 21 kwietnia, 16:00 |
Fenix Leszno | - | Korona Olszany | 21 kwietnia, 16:00 |
LKS Nakło | - | Orzeł Torki | 21 kwietnia, 16:00 |
LKS Batycze | - | Artmax Pikulice | 21 kwietnia, 16:00 |
Gwiazda Maćkowice | - | Pogórze Dubiecko | 21 kwietnia, 16:00 |
Żurawianka Żurawica | - | Wiar Huwniki | 21 kwietnia, 16:00 |
Fort Jaksmanice | - | Korona Trójczyce | 21 kwietnia, 16:00 |
Wiar Krówniki | - | Tęcza Kosienice | 21 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 22 – 27-28 kwietnia
GKS Orły | - | Wiar Krówniki | 28 kwietnia, 16:00 |
Tęcza Kosienice | - | Fort Jaksmanice | 28 kwietnia, 16:00 |
Korona Trójczyce | - | Żurawianka Żurawica | 28 kwietnia, 16:00 |
Wiar Huwniki | - | Gwiazda Maćkowice | 28 kwietnia, 16:00 |
Pogórze Dubiecko | - | LKS Batycze | 28 kwietnia, 16:00 |
Artmax Pikulice | - | LKS Nakło | 28 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Torki | - | Fenix Leszno | 28 kwietnia, 16:00 |
Korona Olszany | - | Bizon Medyka | 28 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 23 – 4-5 maja
Korona Olszany | - | GKS Orły | 5 maja, 17:00 |
Bizon Medyka | - | Orzeł Torki | 4 maja, 17:00 |
Fenix Leszno | - | Artmax Pikulice | 4 maja, 14:00 |
LKS Nakło | - | Pogórze Dubiecko | 5 maja, 17:00 |
LKS Batycze | - | Wiar Huwniki | 5 maja, 17:00 |
Gwiazda Maćkowice | - | Korona Trójczyce | 5 maja, 17:00 |
Żurawianka Żurawica | - | Tęcza Kosienice | 5 maja, 17:00 |
Fort Jaksmanice | - | Wiar Krówniki | 5 maja, 17:00 |
Kolejka 24 – 11-12 maja
GKS Orły | - | Fort Jaksmanice | 12 maja, 17:00 |
Wiar Krówniki | - | Żurawianka Żurawica | 12 maja, 17:00 |
Tęcza Kosienice | - | Gwiazda Maćkowice | 12 maja, 17:00 |
Korona Trójczyce | - | LKS Batycze | 12 maja, 17:00 |
Wiar Huwniki | - | LKS Nakło | 12 maja, 17:00 |
Pogórze Dubiecko | - | Fenix Leszno | 12 maja, 17:00 |
Artmax Pikulice | - | Bizon Medyka | 12 maja, 17:00 |
Orzeł Torki | - | Korona Olszany | 12 maja, 17:00 |
Kolejka 25 – 18-19 maja
Orzeł Torki | - | GKS Orły | 19 maja, 17:00 |
Korona Olszany | - | Artmax Pikulice | 19 maja, 17:00 |
Bizon Medyka | - | Pogórze Dubiecko | 18 maja, 17:00 |
Fenix Leszno | - | Wiar Huwniki | 19 maja, 17:00 |
LKS Nakło | - | Korona Trójczyce | 19 maja, 17:00 |
LKS Batycze | - | Tęcza Kosienice | 19 maja, 17:00 |
Gwiazda Maćkowice | - | Wiar Krówniki | 19 maja, 17:00 |
Żurawianka Żurawica | - | Fort Jaksmanice | 19 maja, 17:00 |
Kolejka 26 – 25-26 maja
GKS Orły | - | Żurawianka Żurawica | 26 maja, 17:00 |
Fort Jaksmanice | - | Gwiazda Maćkowice | 26 maja, 17:00 |
Wiar Krówniki | - | LKS Batycze | 26 maja, 17:00 |
Tęcza Kosienice | - | LKS Nakło | 26 maja, 17:00 |
Korona Trójczyce | - | Fenix Leszno | 26 maja, 17:00 |
Wiar Huwniki | - | Bizon Medyka | 26 maja, 17:00 |
Pogórze Dubiecko | - | Korona Olszany | 26 maja, 17:00 |
Artmax Pikulice | - | Orzeł Torki | 26 maja, 17:00 |
Kolejka 27 – 1-2 czerwca
Artmax Pikulice | - | GKS Orły | 2 czerwca, 17:00 |
Orzeł Torki | - | Pogórze Dubiecko | 2 czerwca, 17:00 |
Korona Olszany | - | Wiar Huwniki | 2 czerwca, 17:00 |
Bizon Medyka | - | Korona Trójczyce | 1 czerwca, 17:00 |
Fenix Leszno | - | Tęcza Kosienice | 2 czerwca, 17:00 |
LKS Nakło | - | Wiar Krówniki | 2 czerwca, 17:00 |
LKS Batycze | - | Fort Jaksmanice | 2 czerwca, 17:00 |
Gwiazda Maćkowice | - | Żurawianka Żurawica | 2 czerwca, 17:00 |
Kolejka 28 - 9-10 czerwca
GKS Orły | - | Gwiazda Maćkowice | 10 czerwca, 17:00 |
Żurawianka Żurawica | - | LKS Batycze | 10 czerwca, 17:00 |
Fort Jaksmanice | - | LKS Nakło | 10 czerwca, 17:00 |
Wiar Krówniki | - | Fenix Leszno | 10 czerwca, 17:00 |
Tęcza Kosienice | - | Bizon Medyka | 10 czerwca, 17:00 |
Korona Trójczyce | - | Korona Olszany | 10 czerwca, 17:00 |
Wiar Huwniki | - | Orzeł Torki | 10 czerwca, 17:00 |
Pogórze Dubiecko | - | Artmax Pikulice | 10 czerwca, 17:00 |
Kolejka 29 – 15-16 czerwca
Pogórze Dubiecko | - | GKS Orły | 16 czerwca, 17:00 |
Artmax Pikulice | - | Wiar Huwniki | 16 czerwca, 17:00 |
Orzeł Torki | - | Korona Trójczyce | 16 czerwca, 17:00 |
Korona Olszany | - | Tęcza Kosienice | 16 czerwca, 17:00 |
Bizon Medyka | - | Wiar Krówniki | 16 czerwca, 17:00 |
Fenix Leszno | - | Fort Jaksmanice | 16 czerwca, 17:00 |
LKS Nakło | - | Żurawianka Żurawica | 16 czerwca, 17:00 |
LKS Batycze | - | Gwiazda Maćkowice | 16 czerwca, 17:00 |
Kolejka 30 – 22-23 czerwca
GKS Orły | - | LKS Batycze | 23 czerwca, 17:00 |
Gwiazda Maćkowice | - | LKS Nakło | 23 czerwca, 17:00 |
Żurawianka Żurawica | - | Fenix Leszno | 23 czerwca, 17:00 |
Fort Jaksmanice | - | Bizon Medyka | 23 czerwca, 17:00 |
Wiar Krówniki | - | Korona Olszany | 23 czerwca, 17:00 |
Tęcza Kosienice | - | Orzeł Torki | 23 czerwca, 17:00 |
Korona Trójczyce | - | Artmax Pikulice | 23 czerwca, 17:00 |
Wiar Huwniki | - | Pogórze Dubiecko | 23 czerwca, 17:00 |
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Maciej Kozłowski dwa lata przed śmiercią wziął ślub. Kto był miłością jego życia?
- Cichopek i Kurzajewski nie odpuszczą Smaszcz! Wiemy, czego domagają się w sądzie!
- Uniatowski kompletnie odmieniony. Pokazał się z ogoloną głową i kolczykami [ZDJĘCIA]
- Kraśko stąpa po cienkim lodzie! Zabrał żonę na obiad obok butiku Rozenek... [ZDJĘCIA]