Stal Mielec zakończyła sezon porażką [ZDJĘCIA, WIDEO]

JZ
Stal Mielec przegrała na zakończenie sezonu 2016/17 Nice 1 ligi z Pogonią Siedlce 2:1. Gola dla mielczan zdobył powracający po kontuzji Mateusz Cholewiak.

O wyniku spotkania zadecydowała druga połowa. W pierwszej zdecydowanie lepszym zespołem była Stal, która zdobyła jedną bramkę, a miała sytuacja na co najmniej kolejne dwie. W drugiej połowie role się odmieniły i to Pogoń Siedlce zaczęła przeważać.

Drużyna prowadzona przez Bartosza Tarachulskiego była jednak skuteczniejsza i dzięki bramkom Tomasiewicza i Żytki z rzutu karnego wygrała całe spotkanie.

Stal mimo porażki zakończyła sezon na 10.miejscu w tabeli. Pogoń Siedlce uplasowała się lokatę niżej.