Piłka ręczna 1 liga. JKS San Jarosław minimalnie przegrał w Warszawie z Varsovią

JKS San Jarosław (niebieskie koszulki) minimalnie przegrał w Warszawie.
JKS San Jarosław (niebieskie koszulki) minimalnie przegrał w Warszawie. JKS San Jarosław
JKS tego meczu nie musiał przegrać, niestety duża liczba błędów w ataku przełożyła się na porażkę.

W pierwszej połowie góra były gospodynie. One to popisały się świetną końcówkę, w ostatnich dziesięciu minutach rzuciły osiem bramek, a straciły tylko cztery. Wcześniej nic nie zapowiadało takiego obrotu meczu w końcowych minutach pierwszej odsłony. JKS grał skutecznie i minimalnie prowadził.

Druga połowa to mozolne, kroczek po kroczku odrabianie strat przez nasz zespół. Z minuty na minutę JKS zbliżał się do gospodyń, aż w końcu doprowadził do wyrównania. Od tego momentu trwała zażarta walka o każdą bramkę. Obie drużyny popełniały błędy w ofensywie, jednak to miejscowe okazywały się minimalnie skuteczniejsze. W 60 minucie przy stanie 30:29, JKS miał piłkę, jednak stracił ją co wykorzystały gospodynie nie oddając piłki do końcowej syreny, odnosząc zwycięstwo.

Varsovia – JKS San Jarosław 30:29 (17:13)

JKS San: Kulpa, Musakova - Dębiak 7, Bartoszek, Pazdro 1, Stachowicz, Świerk 2, Wicińska 3, Luberecka, Amanda Szymborska 9, Aleksandra Szymborska 4, Baran 3. Trener: Michał Kubisztal.