Kamieniarz znów zaskoczył [klasa O Dębica WYNIKI, okręgówka dębicka, 5 liga dębicka, V liga dębica, podokręg Dębica]

mj
39-letni Janusz Wolański (nz. oddaje strzał) dwukrotnie pokonał bramkarza z Olchowej, choć najpierw nie wykorzystał rzutu karnego. Wcześniej biegał po ekstraklasowych boiskach, reprezentując barwy m.in. Szczakowianki Jaworzno, Górnika Łęczna czy Polonii Bytom. Marcin Radzimowski
W tym sezonie dębickiej klasy okręgowej świetnie radzą sobie beniaminkowie. Zaskakiwać nie przestaje Kamieniarz Golemki.

Olchovia Olchowa – Kazimierz Golemki 0:2 (0:0)
Bramki
: Wolański 53, 78

Olchovia: Kyciński – Ziobro (75 Feret), Pokrywka, Wereszczyński, Smoleń – Krasoń, Łukaszewski, Dryja (71 Ożóg), Baran ż, Cieślik (70 Zima) – Khoptowyj. Trener Marcin Grzesiak.

Kamieniarz: Kochan – Klęk, Czernik, Koczot ż, Kurek – Dymek, Juszkiewicz, Majewski (83 Michał Lada starszy), Więcek (55 Michał Lada młodszy) – Wolański, Sitko (88 Pękala). Trener Mateusz Gawiec.

Sędziował M. Myszka (Stalowa Wola). Widzów 100.

Kamieniarz w pierwszej połowie nie wykorzystał rzutu karnego, który został podyktowany po faulu na Michale Dymku. Do piłki podszedł ograny w wyższych klasach rozgrywkowych – Janusz Wolański. Uderzył jednak w poprzeczkę. Potem Wolański otworzył wynik strzałem z ponad 40. metrów, a z chwilę poprawił „główką”.

Wilga Widełka – LKS Wiewiórka 2:2 (2:2)
Bramki
: Skupiński 27-wolny, Bartkiewicz 34 - Kamil Lubiński 7-głowa, 16-wolny.

Wilga: Ozimek, Płoch, Skupiński, Pruchnik, Zalewski ż – Sałata (46 Blicharz) Fryc (60 Krystel), Staszewski ż (79 Naspiński), Jaskot (46 O. Wilk) – Bartkiewicz – Wąsik (82 Panek). Trener Paweł Skupiński.

LKS: Lis – Sujdak, Grdeń, Smagacz, Szuba – Białogłowicz (54 K. Kaczor), Szkutak (75 S. Kaczor), Lubiński, Dolczak, Wolak – Serafin (75 Gałat). Trener Paweł Zydroń

Sędziował M. Kisiel (Ropczyce). Widzów 100.

Mecz „o życie” trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Najpierw po wolnym wykonanym przez Mariusza Wolaka piłkę do siatki skierował Kamil Lubiński. Ten sam zawodnik pokonał podwyższył. Wilga nie odpuściła. Szybko doprowadziła do wyrównania, a w drugiej połowie stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Goście było osłabieni brakiem m.in. Krzysztofa Przybyłowicza, który w dniu meczu brał ślub.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Lechia Sędziszów – Chemik Pustków 2:0 (1:0)
Potwora 8, Branas 85,

Kolorado Wola Chorzelowska – Kaskada Kamionka 1:4 (0:2) Chruściel 80 – Chełpa 7, 12, Baran 51, 68;

Raniżovia Raniżów – Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1 (0:1) Skowron 34-karny;

Stal II Mielec – KS Bielowy/Strzegocice 1:0 (0:0) Więcław 81;

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Team Przecław 3:1 (0:0) Szalony 48, 86, Świst 50 – M. Pająk 76;

Radomyślanka Radomyśl Wielki – Victoria Czermin 2:3 (1:2) Dziewit 42, A. Grzanka 90+1 – Abramowicz 21, Kłos 34, A. Trzpis 90+3 .