BIEGI:
TARNOBRZEG: 43. Tarnobrzeski Bieg Siarkowca (n.11)
ULUCZ: EKoBieg w Dolinie Sanu (n.14)
KOLARSTWO:
ŁYSA GÓRA (gmina Nowy Żmigród): Podkarpacka Liga Rowerowa w formule XCO (s. 10).
KOSZYKÓWKA
Orlen Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut (s.17.30).
1 liga męska: GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno (s. i n. 18).
2 liga męska: OPTeam Resovia - PGE GiEK Turów Zgorzelec (s.18).
PIŁKA NOŻNA
1 liga kobiet: KKP Bydgoszcz – Resovia (n. 12)
2 liga kobiet: Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni II Sosnowiec (pn. 17)
3 liga kobiet: Izolator Bogcuhwała – KSZO Ostrowiec Św. (s. 16), Sanovia Lesko – Iskra Tarnów (s. 17), Inter Gnojnica – FSA Kraków (n. 12),
PKO Ekstraklasa: PGE Stal Mielec – Legia Warszawa (n. 15).
Fortuna 1 liga: Stal Rzeszów – Lechia Gdański (s. 17.30), Arka Gdynia – Resovia (n. 12.40).
2 liga: Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg (s. 19.45).
3 liga: KS Wiązownica - Czarni Połaniec (pt. 19.45), Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno (s. 16.30), Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg (s. 19.57), Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa (n. 17).
4 liga: Polonia Przemyśl - Lechia Sędziszów Małopolski (s. 11), Izolator Boguchwała - Korona Rzeszów (s. 11), Legion Pilzno - Resovia II (s. 14), Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa (s. 16), Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 17), JKS Jarosław - Głogovia Głogów Małopolski (s. 17), Stal II Rzeszów - Błękitni Ropczyce (n. 10), Pogoń-Sokół Lubaczów - Stal Łańcut (n. 14), Sokół Kamień - Ekoball Sanok (n. 16).
CLJ: U-17: Polonia Warszawa – Stal Rzeszów (s. 15), Igloopol Dębica – Wisła Płock (n. 14);
U-15: Stal Rzeszów – Wisła Kraków (n. 12).
KLASY O
DĘBICA: Stal II Mielec – Ostrów-Kamionka (s. 12), Trześń - Chrząstów (s. 15.30), Smoczanka Mielec - Żyraków (s. 17), Chemik Pustków - Głowaczowa (s. 17), LKS Pustków - Golemki (s. 17), Kolbuszowianka - Czarna (s. 17), Sokół II Kolbuszowa D. - Wolica Piaskowa (n. 11), Radomyśl Wielki - Czermin (n. 15).
JAROSŁAW: Pruchnik - Morawsko (s. 16), Skołoszów - Wólka Pełkińska (s. 16), Zapałów - Siennów (s. 16), Kaszyce - Przemyśl (s. 16), Gorliczyna - Przeworsk (s. 17), Dobkowice - Lisie Jamy (n. 16), Piwoda - Tuczempy (n. 16), Gorzyce - Urzejowice (n. 16)
KROSNO: Dukla - Nienaszów (s. 15), Odrzykoń - Skołyszyn (n. 11), Kołaczyce - Rymanów (n. 17), Jedlicze - Czarni Jasło (s. 17), Besko - Mrukowa (n. 16), Targowiska - Czeluśnica (s. 17), Wiki Sanok - Grabownica Starzeńska (s. 16). Pauza: Ustrzyki Dolne.
RZESZÓW: Niechobrz - Grodzisko Dolne (s. 12), Trzebownisko - Zaczernie (s. 14), Żołynia - Dąbrówki (s. 16), Zgłobień - Sonina (s. 17), Przybyszówka- Jasionka (s. 17), Błażowa - Wólka Podleśna (s. 19), Malawa - Włókniarz Rakszawa (n. 12), Sokołów Małopolski - Tyczyn (n. 16).
STALOWA WOLA: Nisko - Wola Zarczycka (s. 16), Nowa Dęba - Stale (s. 16), Leżajsk - Łowisko (s. 16), Siarka II Tarnobrzeg - Kłyżów (n. 11), Stal II Stalowa Wola - Ździary (n. 16), Jarocin - Wólka Tanewska (n. 16), Chwałowice - Gorzyce (n. 17). Pauza: Jeżowe.
KLASY A:
DĘBICA: Nagoszyn - Stasiówka (n. 11), Straszęcin - Brzostek (n. 11), Igloopol II Dębica - Łęki Górne (n. 11), Kawęczyn - Łopuchowa (n. 14), Legion II Pilzno - Przecław (n. 14), Wielopole Skrzyńskie - Bystrzyca (n. 15), Wiewiórka - Stara Jastrząbka (n. 16). Pauza: Krzywa.
JAROSŁAW: Węgierka - Ostrów (s. 16), Pawłosiów - Jankowice (n. 11), Chłopice - Zabłotce (n. 16), Cetula - Wietlin (n. 16), Szówsko - Munina (s. 16), Radymno - Święte (s. 16), Surochów - Laszki (n. 16), Młyny - Manasterz (n. 16).
LUBACZÓW: Młodów - Pogoń-Sokół II Lubaczów (s. 15), Narol - Futory (n. 13), Wielkie Oczy - Łukawiec (n. 16), Miękisz Nowy - Oleszyce (n. 16), Horyniec - Cewków (n. 16), Wólka Krowicka - Basznia Dolna (n. 16), Cieszanów - Stary Lubliniec (n. 16). Pauza: Krowica.
PRZEMYŚL: Maćkowice - Polonia II Przemyśl (n. 13), Olszany - Fredropol (n. 16), Żurawica - Leszno (n. 16), Trójczyce - Batycze (n. 16), Kosienice - Stubno (n. 16), Dubiecko - Torki (n. 16), Nakło - Orły (n. 16), Kalników - Hurko/Hureczko (n. 16).
PRZEWORSK: Grzęska - Rożniatów (s. 14), Gniewczyna - Majdan Sieniawski (s. 15), Mirocin - Tryńcza (s. 16), Hawłowice - Krzeczowice (s. 16), Jagiełła - Kańczuga (n. 16), Żurawiczki - Wola Buchowska (n. 16). Nowosielce - Niżatyce 3:0 wo.
KROSNO 1: Strachocina - Pisarowce (s. 16), Niebieszczany - Jankowce (s. 17), Lesko - Płowce/Stróże Małe (n. 11), Zarszyn - Długie (n. 15), Cosmos II Nowotaniec - Izdebki (n. 16), Uherce - Bażanówka (n. 16.30), Górki - Średnia Wieś (n. 17).
KROSNO 2: Posada Górna - Jabłonica Polska (s. 16), Lubatówka - Grabówka (n. 13), Klimkówka - Iwonicz (n. 13), Rogi - Haczów (n. 13), Iskrzynia - Brzozów (n. 14), Krościenko-Wyżne - Zmiennica (n. 16). Pauza: Jaśliska.
KROSNO 3: Sobniów Jasło - Niegłowice (s. 16), Osobnica - Osiek Jasielski (s. 16), Korczyna - Zręcin (s. 17), Faliszówka - Łęki Dukielskie (s. 17), Zarzecze - Brzyska (n. 15), Głowienka - Lubla (n. 15), Frysztak - Bieździedza (n. 15.30).
RZESZÓW 1: Strzyżów - Niebylec (s. 17), Nienadówka - Szufnarowa (s. 17), TS Głogów Młp. - Nowa Wieś (s. 17.30), Połomia - Nosówka (n. 11), Słocina - Grodzisko (n. 11), Trzciana - Heiro Rzeszów (n. 14), Zimowit Rzeszów - Bratkowice (n. 15, w Słocinie)
RZESZÓW 2:Markowa - Trzebuska (n. 14), Wólka Niedźwiedzka - Stobierna (n. 14), Medynia Głogowska - Strażów (n. 15), Trzeboś - Dynów (n. 16), HALO Hyżne - Wola Dalsza (n. 17), Rogóżno - Jawornik Polski 0:3 wo. Pauza: Krasne.
RZESZÓW 3: Wola Mielecka - Chorzelów (s. 16), Pień - Dulcza Wielka (s. 17), Ostrowy Baranowskie - Trześń (n. 11), Dzikowiec - Siedlanka (n. 11), Jaślany - Cmolas (n. 12), Raniżów - Podborze (n. 16), Sokół III Kolbuszowa D. - Majdan Królewski (n. 17).
STALOWA WOLA 1:
Jastkowice - Zakrzów (s. 12), Żabno - Knapy (s. 16), Rzeczyca Długa - Grębów (s. 16), Sokolniki - Wrzawy (s. 17), Lipa - Wola Rzeczycka (s. 17.30), Skowierzyn - Pysznica (n. 16), Skopanie - Jadachy (n. 16).
STALOWA WOLA 2: Sarzyna - Wierzawice (s. 16), Harasiuki - Nowa Sarzyna (s. 16.30), Francesco Jelna - Brzyska Wola (n. 16), Ulanów - Stany (n. 16), Stare Miasto - Łętownia (n. 16), Hucisko - Kamień (n. 16), Podwolina - Górno (n. 17).
KLASY B:
DĘBICA 1: Ocieka - Będziemyśl (s. 17), Lechia II Sędziszów Młp. - Klęczany (n. 14), Borek Wielki - Góra Ropczycka (n. 14), Gnojnica - Nockowa (n. 16), Zagorzyce - Mała 0:3 wo.
DĘBICA 2: Zawada - Paszczyna (s. 15), Brzeźnica - TS Jodłowa (s. 17), Kamieniarz II Golemki - Lubzina (n. 11), Zasów-Mokre - Korzeniów (n. 13.30), Żdżary - Sokół Dębica 3:0 wo.
JAROSŁAW: Duńkowice - Sośnica (s. 15), Nienowice - Kidałowice (s. 17), Tuchla - Wysocko (n. 13), Łazy - Piast II Tuczempy (n. 13), Michałówka - Makowisko (n. 13), Łowce - Zadąbrowie (n. 13). Pauza: Przedmieście Jarosław.
LUBACZÓW: Ruda Różaniecka - Mołodycz (n. 13), Wola Wielka - Zalesie (n. 13), Oleszyce - Start II Lisie Jamy (n. 13), Korzenica - Antoniki (n. 13), Płazów - Stary Dzików (n. 13). Pauza: Opaka.
PRZEMYŚL: Pikulice - Walawa (n. 13), Ujkowice - Orzechowce (n. 13), Olszynka - Jawor Nehrybka (n. 13), Wyszatyce - Bolestraszyce (n. 13), Jaksmanice - Huwniki (n. 13), Niziny - Medyka (n. 13). Pauza: Arłamów.
PRZEWORSK: Rokietnica - Łopuszka Wielka (n. 13), Jodłówka - Maćkówka (n. 13), Gać - Kisielów (n. 13.30), Rozbórz - Rozbórz Długi (n. 15.30), Wierzbna - Pełnatycze (n. 17), Zarzecze - Cieszacin Wielki (n. 17). Pauza: Babice.
KROSNO 1:
Bieszczady II Ustrzyki Dolne - Polańczyk (n. 11), Poraż - Myczkowce (n. 11), Lutowiska - Mrzygłód (n. 13), Czaszyn - Srogów Górny (n. 13), Zagórz - Bezmiechowa (n. 14). Tarnawa - Łukowe (n. 14)
KROSNO 2: Hłudno - Markowce (n. 11), Odrzechowa - Nowosielce (n. 13), Niebocko - Jaćmierz (n. 13), Golcowa - Czerteż (n. 13), Pakoszówka - Jabłonka (n. 14), Wzdów - Dydnia przeł. na 1 maja (g. 16.30), Pauza: Pielnia.
KROSNO 3: Domaradz - Głębokie (n. 11), Rymanów Zdrój - Milcza (n. 11), Trześniów - Kombornia (n. 11), Wesoła - Sieniawa (n. 12), Jasionów - Jasienica Rosielna (n. 14), Przysietnica - Górnik II Grabownica Starz. (n. 16.30). Pauza: Pustyny.
KROSNO 4: Szczepańcowa - Pasja Krosno (n. 11), Wojaszówka - Świerzowa (n. 11), Chorkówka - Kobylany (n. 11), Lubatowa - Guzikówka Krosno (n. 13), Iwla - Miejsce Piastowe przeł. na 1 maja (g. 12). Pauza: Potok, Kopytowa.
KROSNO 5:Nowy Glinik - Nowy Żmigród (n. 11), Brzezówka - Błażkowa (n. 11), Łężyny - KS II Zarzecze (n. 11), Warzyce - Łubienko (n. 11), Święcany - Szebnie (n. 11), Hankówka-Brzyszczki - Łubno Szlacheckie (n. 13)
RZESZÓW 1: Resovia III – Baranówka (s. 13), Budziwój - Rudna Mała (s. 16), Dąbrowa - Biała (s. 16.30), Borek Stary - Budy Głogowskie (n. 11), Wysoka Głogowska - Świlcza (n. 11), Mrowla - Rudna Wielka (n. 11)
RZESZÓW 2: Lubenia - Godowa (n. 11), Pstrągowa - Kozłówek (n. 11), Czudec - Wysoka Strzyżowska (n. 11), Mogielnica - Dobrzechów (n. 11.30), Hermanowa - Pstrągówka (n. 14). Pauza: Lutoryż.
RZESZÓW 3: Wysoka - Chmielnik (n. 11), Kraczkowa - Albigowa (n. 12), Pawłokoma - Handzlówka (n. 12), Kosina - Hyżne (n. 14), Harta - Pogórze Bachórz 3:0 wo.
RZESZÓW 4: Włókniarz II Rakszawa - Terliczka (s. 16), Czarna - Stobierna-Krzywe Stobierna (n. 11), Łukawiec - Łąka (n. 14), Krzemienica - UKS SMS Rzeszów (n. 14), Brzóza Stadnicka - Palikówka (n. 15.30).
RZESZÓW 5: Padew Narodowa - Malinie (s. 17), Złotniki - Babicha (s. 17), Rzędzianowice - Ostrowy Tuszowskie (n. 11), Górki - Gliny Małe (n. 11), Grochowe - Trzciana (n. 11), Dębiaki - Wola Chorzelowska (n. 11), Krzemienica - Ławnica (n. 14).
RZESZÓW 6: Wierzchowiny - Wadowice Górne (n. 11), Ruda - Dąbrówka Wisłocka (n. 11), Dulcza Mała - Łączki Brzeskie (n. 13), Dobrynin – Radomyślanka II Radomyśl W. (n. 13), Janowiec - Goleszów (n. 14), KS SMP Tuszyma - Zgórsko (n. 15)
RZESZÓW 7: Widełka – Hucina (n. 14), Kosowy – Przedbórz (n. 11), Werynia – Kolbuszowianka (n. 11). Pauza: Przyłęk.
STALOWA WOLA 1: Tarnowska Wola - Wielowieś (s. 16), Serbinów - Żupawa (s. 16), Dąbrowica - Ocice (s. 16), Wydrza - Trześń (s. 16.30), Kopcie - Wola Baranowska (s. 17), Cygany - Sobów (n. 13). Pauza: Krzątka.
STALOWA WOLA 2: Turbia - Przędzel (s. 13.45), Rudnik nad Sanem - Zdziechowice (s. 16), Kurzyna - Kotowa Wola (n. 13), Krzaki-Słomiana - Sójkowa (n. 13), Glinianka - Bieliny (n. 13), Zarzecze - Zaklików (n. 15). Pauza: Kopki.
STALOWA WOLA 3: Biedaczów - Azalia II Wola Zarczycka (s. 15.30), Chałupki Dębniańskie - Kuryłówka (s. 17), Przychojec - Krzeszów (s. 17), Wólka Grodziska - Dębno (s. 18), Tarnogóra - Łukowa (n. 13), Giedlarowa - Groble (n. 15), Brzóza Królewska - Hucisko przeł. na 30 maja.
PIŁKA RĘCZNA
Superliga kobiet: Galiczanka Lwów - Handball JKS Jarosław (2 maja w Łańcucie)
1 liga kobiet: Handball Rzeszów - Uniwersytet Warszawski (s.16), SMS II Lublin - JKS San Jarosław (n.16)
Liga Centralna Mężczyzn: Padwa Zamość - Handball Stal Mielec (pt.19)
1 liga mężczyzn: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SPR Orzeł Przeworsk (s.18), Orlean Upstream SRS Przemyśl - Viret Zawiercie (n.18)
SIATKÓWKA:
PlusLiga: Projekt Warszawa – Asseco Resovia (p. 20.30, ew. s.14.45).
STRZYŻÓW (turniej finałowy o wejście do 2 ligi mężczyzn): MKS Wisłok Strzyżów - Talent Sferawent Cieszyn (p.17.30); GKS Zamek Gołańcz - SUS Travel Elephant Trzebiatów (p.20); Cieszyn – Trzebiatów (s.13.30); Strzyżów – Gołańcz (s.16); Trzebiatów – Strzyżów (n.12); Gołańcz – Cieszyn (n.14.30).
TENIS STOŁOWY:
Europejska Liga Mistrzyń: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Etival ASRTT (p.19.20)
Ekstraklasa kobiet: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Akademia Łomżyńska KU AZS Łomża (s.13); KS AZS UE Wrocław - KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg (n.16).
ŻUŻEL:
Metalkas 2. Ekstraliga: Texom Stal Rzeszów - Cellfast Wilki Krosno (n.14).
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Patrzymy na to, co Manowska pokazuje na urlopie. Niektórzy powiedzą, że to wstyd
- Tak Jacek Zieliński zachował się po śmierci Młynarskiego. Pracowali ze sobą latami
- Dariusz Wieteska jest już po rozwodzie. Znajomy aktora zdradził nam szczegóły!
- Pamela Anderson ma już prawie 60 lat! Oto, jak teraz wygląda. Rezygnuje z silikonu!